Jak si mohu zakoupit VIP členství?

Chcete-li zobrazit dostupné nabídky VIP členství, přihlaste se do svého profilu a vyberte možnost Staňte se VIP členem. Vyberte si nabídku, o kterou máte zájem a klikněte na tlačítko Pokračovat.

Platba kreditní kartou

 • Zadejte své údaje a klikněte na tlačítko Koupit.

  Předplatné si můžete zakoupit s kreditními kartami Visa, MasterCard, Visa Electron nebo Maestro.

Platba prostřednictvím služby PayPal

 • Vyberte PayPal a klikněte na tlačítko Pokračovat.

  Budete přesměrováni na webovou stránku PayPal. Budete vyzváni, abyste se přihlásili na svůj osobní účet PayPal a potvrdili platbu.

Platba převodem pomocí brány TrustPay

Pokud chcete platit převodem z účtu (přes Internet Banking nebo přímým vkladem), zvolte si v možnostech platby „Platba převodem/Trustpay“.

 • Vyberte Platba převodem a klikněte na Dále. Vyberte si banku ze seznamu.

  Nevlastníte-li bankovní účet, Vaše banka se na uvedeném seznamu nenachází nebo si přejete uhradit členský poplatek později, můžete si zvolit jakoukoli banku, která nevyžaduje přihlášení nebo certifikát, například Moneta Money Bank.
 • Při kliknutí na tlačítko Dále Vám budou vygenerovány potřebné platební údaje.

  Poznámka: Pokud se rozhodnete zaplatit převodem z účtu pomocí údajů generovaných službou TrustPay, věnujte zvýšenou pozornost správnému zadání variabilního symbolu (referenční informace pro příjemce). Je kriticky důležité zadat variabilní symbol správně. Variabilní symbol je jednorázový. Nepoužívejte ho opakovaně! Každá nová platba musí mít nový jedinečný variabilní symbol. Prosím, ujistěte se při zadání platby, že se variabilní symbol začíná na 35 nebo 43 ... a má deset cifer.

Výše VIP členství závisí na délce trvání smlouvy, kterou si vyberete, a od dostupných nabídek v době nákupu.

Více informací o způsobech platby a procesu platby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách.