Jak mohu kontaktovat navrženého partnera?

Dokonce i jednoduchá návštěva profilu umožní, aby Váš navržený partner věděl, že jste projevili zájem. Pokud byste však chtěli udělat další krok, můžete vyzkoušet následující možnosti:

  • Pošlete osobní zprávu - Představte se navrženému partnerovi a řekněte mu osobě trochu víc. Použijte tlačítko "Napsat zprávu" v partnerově profilu nebo v přehledu návrhů partnerů na domovské stránce.

  • Pošlete úsměv - Můžete poslat úsměv jako pozdrav nebo jednoduše jako vyjádření Vašeho zájmu. Úsměv můžete odeslat pomocí kulatého tlačítka s úsměvem přímo z profilu partnera nebo z přehledu návrhů partnerů na domovské stránce.

  • Odeslat otázku - Prolomte ledy odesláním otázky. Tuto možnost naleznete v sekci "Návrhy partnerů". Klikněte na "Odeslat otázku" tlačítko, zvolte otázku a odešlete ji. Také můžete zvolit "Poslat zprávu" a kliknout na "Inspirujte se". Každému návrhu můžete poslat jednu otázku za předpokladu, že nedošlo k žádné předchozí interakci.

  • Komentář nebo funkce "Líbí se mi" k textu nebo fotce - Komentář k textu nebo k fotografii můžete přidat, pokud kliknete na ikonku bubliny zprávy. Do zobrazeného pole zadejte svou zprávu a klikněte na "Ok". Pokud se Vám líbí fotografie nebo některý z textů v partnerově profilu, použijte funkci "Líbí se mi". Tato funkce se aktivuje prostřednictvím kulatého tlačítka s obrázkem zdviženého palce, který najdete u každé fotografie či textu v profilu navrženého partnera.

  • Odeslat žádost o fotku - Pokud některý uživatel nemá nahranou profilovou fotografii, použijte funkci "Požádat o fotografii". Když partner nahraje svou fotografii do svého profilu, budeme Vás o tom informovat e-mailem. 

Pokud pošlete tuto žádost partnerovi, obdrží upozornění o tom, aby si nahrál fotografii a Vaše žádost se mu zobrazí mezi jeho Zprávami.

Pokud odstraníte partnera z Vašeho přehledu, vymaže se rovněž Vaše žádost o fotku.