Jak mohu zvýšit své šance na seznámení?

Dokončete svůj profil na 100%, a to včetně Vašich zájmů.

Váš profil bude zajímavější a zvýší se pravděpodobnost, že Vás ostatní budou kontaktovat. Představte si, že dostanete nový návrh partnera a jeho profil je prázdný. Zaujala by Vás taková osoba a chtěli byste s ní navázat kontakt?

Věnujte pozornost interpunkci a pravopisu. Nepoužívejte kapitálky a vyhněte se psaní, které používáte při psaní sms (zkratky, emotikony atd.). Dobře napsaný profil značí, že to s hledáním partnera myslíte vážně.

Přidejte do své galerie až 24 fotek.

Lidé prostě mají rádi fotografie. Ujistěte se, že Vaše profilová fotografie je pořízena za dobrého světla a že jste jasně viditelní. Pokud máte profilovou fotografii, máte až 8x větší šanci, že Vás partner bude kontaktovat.

Začněte konverzaci s Vašimi navrženými partnery.

Vaše navržené partnery jistě potěší, že jste projevili zájem. Projevením iniciativy zvýšíte pravděpodobnost zpětné vazby, i když je to jen úsměv nebo návštěva profilu. Tato akce Vás také přidá do seznamu "Návrhy partnerů".

Nenechte se odradit, pokud nedostanete odpověď. Někteří členové nenavštěvují svůj profil každý den nebo ještě nemají VIP členství.

Buďte aktivní a předplaťte si VIP členství.

Přihlašujte se na svůj profil denně a využívejte všechny výhody VIP členství. VIP členové jsou navrhování častěji než uživatelé se základním / bezplatným členstvím. S VIP členstvím členstvím budete také moci odesílat a číst zprávy. To ukáže Vašim návrhům, že to se seznámením myslíte vážně.